MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kanapé 10313530
nr 1031 3530
Kanapé
längd: 175 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:45:54
150 kr
200 kr